STARTUP KLUB

Startup Klub při olomouckém Business Plesu je netradiční networkingová platforma propojující startupy s investory a byznysovými osobnostmi v prostředí prestižní společenské akce pod záštitou Hospodářské Komory, CzechInvestu, Ministerstva průmyslu a obchodu a dalších institucionálních partnerů.
Chcete ukázat investorům a startupovým mentorům svůj nápad na Business Plesu? Přihlašte se na casting UP business camp

Abychom pro tento ročník Startup Klubu při Business Plesu zajistili ty nejzajímavější startupy, zájemci o prezentaci svého byznysu nejdříve projdou castingem. Ten se odehraje letos v listopadu na Business Campu, kde před porotou soutěžící představí svůj nápad a zkušená porota rozhodne o pěti nejlepších. S těmi se pak uvidíme na Business Plesu 2019 ve Startup klubu.

Registruj se na casting UP Business Camp a získej

  • vítěz ze Startup Klubu získá pro svůj projekt webové řešení nebo mobilní aplikaci v hodnotě 100.000,-
  • druhý v pořadí získá pro svůj projekt možnost vytvoření nové profesionální vizuální identity projektu (logo + kompletní logomanuál)
  • účast na workshopu prezentačních dovedností Aleny Huberové
  • všech 5 finalistů castingu, kteří postoupí na Startup Klub, dostanou 2 vstupenky na Business Ples v celkové hodnotě 1.900,-
  • možnost představení svého projektu před investory a startupovými mentory na Startup Klubu Business Ples
  • vítěz pak bude se svým projektem představen i v hlavním sále Business Plesu (cca 500 hostů, institucionální partneři, firemní partneři, investoři a další významní hosté)

Příjem registrací byl již ukončen, děkujeme za Váš zájem.

O Business Campu 2018

  • Sobota 24. 11. 2018
  • Prostory Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, Tř. 17. listopadu 12
  • Olomouc

UP Business Camp 2018 je jednodenní konference pro začínající podnikatele a firmy. Její program je rozdělen do čtyř tematických bloků: Seber odvahu a nastartuj business, Podnikej hlavou, Dokaž, co umíš ve 2 minutách, Založ spin-off, co dokáže změnit svět. Kromě samotných přednášek jsou součástí konference rovněž diskuze, workshopy a networkingová setkání.

Jakub Havlín


Jakub Havlín
Business Camp 2018

VTP UP

Michal Kukučka


Michal Kukučka
Business Camp 2018

UPOL

STARTUP KLUB 2019

LETOS NOVĚ POD ZÁŠTITOU MINISTERSTVA PRŮMYSLU A OBCHODUÚčast na letošním Startup Klubu Business Plesu už potvrdili například Tomáš Hülle – prezident Česko-čínského podnikatelského fóra, zakladatel European Centre for Career Education, CEO of First Eastern Co, David Kovalský – startup mentor, František Bostl – Ekonom a výkonný ředitel STARTEEPO GROUP, NEW AGE FUND, investiční šéf poradenské společnosti Chytrý Honza a další zajímavá jména, která jsou v jednání, potvrdíme v nejbližších dnech.


Institucionální podpora pro Business ples 2019ZŮSTAŇTE V OBRAZE


Náplň letošního startup klubu je v přípravě, chcete-li zůstat v obraze, nechte nám na sebe mobil nebo e-mail.

Pořadatelé Startup Klub 2018Pavel Sedláček ESMEDIA interactive


Pavel Sedláček

za ESMEDIA Interactive

Jakub Vitásek ESMEDIA interactive


Jakub Vitásek

za ESMEDIA Interactive

JAKÝ BYL STARTUP KLUB 2018

STARTUP KLUB NAJDETE V ODDĚLENÉ ZÓNĚ VIP LOUNGE V PŘÍZEMÍ, NEDALEKO TZV. STARTUP STAGE


garanti startup klubuProgram


Tomáš Hülle

Founder of European Centre for Career Education and the President of Czech China Entrepreneurs Forum. Tomas acted additionally also as the CEO of First Eastern Co. (investment boutique company), as a counsel at Co-Effort law firm, founder of Prague Summer School on International Business Transactions. He has been still lecturer at Institute of Economic Studies, Charles University. He graduated from Faculty of Law, Masaryk University and completed his postgraduate study at the same school. Tomas participated as an expert group member at work for UNCITRAL in the area of ecommerce and online dispute resolution. He is also member of many international professional NGOs. In the past, Tomas worked for top tier international law firms and was also in charge of business legal analysis at Economic Daily (Hospodářské noviny) and The Economist (Ekonom) in the Czech Republic. Tomas delivered speeches and lectures at Oxford University, London School of Economics in the Great Britain, Arizona State University and John Marshall Law School in the USA and many leading law schools in China, including Peking University or Tsinghua University. He is a co-author of several books and numerous academic or business/analytical articles.

“Jak inovovat v konzervativním business prostředí?” (10min. talk)František Bostl

Ekonom a výkonný ředitel STARTEEPO GROUP

"Financování startupů na burze a investiční fond ekonomiky nového věku NEW AGE FUND." (5min. pitch)
Filip Dřímalka

CEO Digiskills, partner Digital Ventures, startup mentor
za podpory ESMEDIA Interactive, vývojáře Digiskills.cz

“Jak na spolupráci firem a startupů“ (10 min. talk)21:00 – 21:30 Úvodní slovo | Petr Kubečka/VTP
Hosté | Filip Dřímalka/Digiskills | Michal Valta/Largos media | Tomáš Hülle/First Eastern Co.
21:30 – 22:00Networking
22:00 – 22:30 Best elevator pitch | soutěž pro startupy – minutové představení startupu před publikem – ideální příležitost vyzkoušet si prezentovat svůj záměr touto formou před veřejností a zároveň před investory | prvních 5 přihlášených do soutěže získá vstupenku na ples zdarma | přihlášení na olomouc@czechinvest.org
22:30 – 23:00Networking
23:00 – 23:30Hosté | František Bostl/STARTEEPO GROUP | David Kovalský/mentor | Jakub Domitra/BUSYMAN
23:30 – 23:45Host | Jakub Dohnal/ARROWS advokátní kancelář | Vyhlášení Best elevator pitch | cena pro vítěze – 10 hodin právního poradenství od ARROWS advokátní kancelář


David Kovalský

V roce 2010 spoluzaložil společnost, která jako první vyvinula a nasadila mobilní obchodní platformu jako standardní nástroj v sektoru finančního poradenství. Zpětnou vazbu založenou na zkušenostech z podnikání předává v té nejsyrovější formě a bez obalu. Specializuje se na strategické řízení firmy, financí a business development. Jeho klienti od roku 2014 získali desítky miliónu kapitálu. Působí v akceleračních programech 100-Day Challenge, Impact First a Social Impact Award kde rád okolí přesvědčuje, že každé rozhodnutí a každý výsledek hraje ve prospěch dosažení stanoveného cíle, pokud se správně uchopí. Miluje tabulky, protože čísla nikdy nelžou. http://soutezapodnikej.cz/rocnik-2016/mentori/david-kovalsky/
Michal Valta

Zakladatel projektu viaGoood, mobilní aplikace, se kterou lze zlepšovat svět. 20 let se pohybuje na manažerských pozicích ve vývoji software a v online i offline marketingu. Od roku 2004 působí profesně v Olomouci. Ve volném čase se věnuje fotografování, psaní a cestování.
Jakub Dohnal

Advokát a vedoucí partner poradenské skupiny ARROWS advisory group. Ta byla oceněná v Právnické firmě roku 2015, 2016 a 2017. Právo studoval a učil v Olomouci, ale i v Katowicích a Berkeley v Kalifornii. Je členem představenstva Svazu prodejců a opravářů motorových vozidel ČR, mentorem VTP Olomouc a členem dalších organizací. Ve své praxi se zaměřuje na právní poradenství pro obchodní korporace a investory. Velký důraz klade na moderní přístup k advokacii.
Jakub Domitra

Executive director, Busyman.cz
Vždy jsem v životě chtěl dělat věci tak trochu po svém, ale nikdy sám. Volnost a seberealizace jsou pro mne velmi důležité. V rámci Busymana mám již více než tři roky na starosti komunikaci a přípravu projektů pro investory, vnitřní koordinaci a reprezentování Busymana na konferencích. Pokud tedy zvažujete zkusit se svým projektem oslovit investory, s velkou pravděpodobností budete jednat právě se mnou. Pracoval jsem v oblasti strojírenství ale i financí, přičemž zkušenosti z obou těchto oborů kombinuji a uplatňuji v oblasti startupů.* Jednotlivé body programu se mohou měnit.


Další info

Matchmaker: Petr Kubečka/VTP (střídání s: Jakub Havlín/VTP, Pavlína Slepičková/CI, Martin Marek/CI)
garanti startup klubu